Cześć! Mam na imię Agnieszka, jestem dyplomowanym behawiorystą zwierząt towarzyszących COAPE. Specjalizuję się w terapii zachowania kotów- pomagam w rozwiązywaniu problemów z zachowaniem, w zrozumieniu emocji i potrzeb kotów.

Koty zajmują większą część mojego życia – od wczesnego dzieciństwa. Pierwszego kota dostałam od Mamy (na skutek nieustających próśb:)) w wieku 6 lat. Od tamtej pory koty cały czas są ze mną, to moja największa miłość i pasja. Odratowałam z ulicy i wydałam do nowych domów mnóstwo kotów, a siedem z nich zostało ze mną. Najstarszy Tygrys ma obecnie 16 lat.

Posiadam ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w życiu z kotami. Przez ten czas miałam nieocenioną możliwość obserwacji kocich zachowań, mowy ciała i mimiki, reakcji, potrzeb, sposobu komunikacji z ludźmi i innymi kotami, dzięki czemu z powodzeniem czytam ich sygnały. Ciągle poszerzam wiedzę teoretyczną z zakresu etologii, medycyny weterynaryjnej, neurofizjologii, psychologii. Należę do CAPBT- Stowarzyszenie Behawiorystów i Trenerów COAPE.

W swojej pracy opieram się na budowaniu dobrych, harmonijnych relacji z kotami, więzi, szacunku, wzajemnym zrozumieniu. Nie stosuję tzw metod awersyjnych (przemoc, ból) i wyjaśniam dlaczego nie działają. Moją misją jest dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z kocimi Opiekunami, by mogli żyć zgodnie i szczęśliwie ze swoimi kotami.